MutuaTerrassa Fundació Recerca Fundaciorecerca Recerca Comissio Investigacio

Inici > Recerca > Comissió Investigació

 

Nomenat pel director de la FMT per a les qüestions relatives a la Recerca. Es reuneix de forma mensual, i està integrat per membres de:

 

  • Fundació Mútua de Terrassa
  • Diferents serveis de l'àmbit hospitalari, atenció primària, laboratori, i sociosanitari

Objectius i funcions

 

Objectius: coordinació i estructuració de l'activitat investigadora del Grup Mútua de Terrassa

 

Funcions:

 

  • Informar, proposar i avaluar les activitats tècnico-científiques, docents i els resultats de la recerca del Grup, amb caràcter consultiu i no vinculant.

Composició

Nom

Càrrec Organització 

Funció

Correu

David Dalmau

Director Científic FMT

President

ddalmau@mutuaterrassa.es

Àngels Jaen 

Metge Epidemiòleg FMT

Vocal

ajaen@mutuaterrassa.es

Salvador Quintana

Cap Clínic MIntensiva

Vocal

squintana@mutuaterrassa.es

Amaia Hervás

Metge Adjunt Psiquiatria

Vocal

ahervas@mutuaterrassa.es

Jaume Sanahuja

Coordinador Mèdic Centre Sociosanitari i Residencial Vallparadís

Vocal

jsanahuja@fundaciovallparadis.es

Montserrat Alsina

Metge Adjunt Catlab

Vocal

malsina@catlab.cat

Antonio Salas

Cap Servei Anatomia Patològica

Vocal

asalas@mutuaterrassa.es

Pilar Quílez

Metge Adjunt Neurologia

Vocal

pquilez@mutuaterrassa.es

Maribel García

Metge Adjunt Cirurgia General

Vocal

mgarcia@mutuaterrassa.es

Teresa Clanchet

Directora Cap Terrassa Sud

Vocal

tclanchet@mutuaterrassa.es

Olga Monistrol

Infermera Unitat Epidemiologia

Vocal

omonistrol@mutuaterrassa.es

Bienvenido Barreiro

Metge Adjunt Pneumologia

Vocal

bbarreiro@mutuaterrassa.es

Salvador Llistar

 Cap de Projectes i Desenvolupament Centre Sociosanitari i Residencial Vallparadís

Vocal

sllistar@fundaciovallparadis.es

Pilar Arcusa

Secretària Laboratori de Recerca

Secretaria

parcusa@mutuaterrassa.es


Contacte

Pilar Arcusa Solà

parcusa@mutuaterrassa.es

Tf: 937365050 extensió 1176


Darrera actualització: 02/05/2016   
® MútuaTerrassa | Contacte